Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Edit
eu: Editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: Path
eu: Bide-izena

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Roles
eu: Zereginak

en: Mode
eu: Modoa

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Local
eu: Lokala

en: Machine name
eu: Makinaren izena
