Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Edit
gl: Editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Path
gl: Ruta

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Mode
gl: Modo

en: External
gl: Externo

en: Filters
gl: Filtros

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Default height
gl: Altura da miniatura

en: Default width
gl: Ancho da miniatura

en: Services
gl: Servizos

en: Machine name
gl: Nome de sistema
