Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: URL
hi: यूआरएल

en: Path
hi: मार्ग

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Roles
hi: भूमिका

en: Mode
hi: प्रकार

en: External
hi: बाहरी

en: Filters
hi: फ़िल्टर

en: Default language
hi: स्वतः भाषा

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: UUID
hi: युयुआइङी
