Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Path
hy: Ուղի

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
