Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Edit
is: Breyta

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: URL
is: vefslóð

en: Path
is: Slóð

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Roles
is: Hlutverk

en: Mode
is: Hamur

en: Filters
is: Síur

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál
