Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Path
ja: パス

en: Unknown
ja: 不明

en: Roles
ja: 役割

en: Mode
ja: モード

en: Merge
ja: マージ

en: External
ja: 外部

en: Filters
ja: フィルター

en: Default language
ja: デフォルトの言語

en: Default height
ja: デフォルトの高さ

en: Default width
ja: デフォルトの横幅

en: Base URL
ja: ベースURL

en: Services
ja: サービス

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Redirections
ja: リダイレクト
