Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Mode
kk: күй

en: Filters
kk: Фильтерлері
