Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Path
lt: Kelias

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Roles
lt: Rolės

en: Mode
lt: Būdas

en: Merge
lt: Sujungti

en: External
lt: Išorinis

en: Filters
lt: Filtrai

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Services
lt: Paslaugos

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas
