Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Label
ml: അടയാളം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: URL
ml: യു.ആർ.എൽ

en: Path
ml: വഴി

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Mode
ml: മോഡ്

en: Services
ml: സര്‍വിസുകള്‍

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
