Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား
