Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Edit
nn: Rediger

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Path
nn: Sti

en: Roles
nn: Roller

en: Mode
nn: Modus

en: Filters
nn: Filter

en: Default language
nn: Standard språk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
