Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Edit
ta: மாற்று

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Path
ta: பாதை

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Mode
ta: முறை

en: External
ta: வெளிப்புற

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
