Site integrator (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Mode
th: รูปแบบ

en: External
th: ภายนอก

en: Filters
th: ตัวกรอง

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
