Site integrator (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Remove
af: Verwyder

en: Edit
af: Wysig

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: Path
af: Pad

en: Unknown
af: Onbekend

en: Roles
af: Rolle
