Site integrator (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Remove
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: URL
ar: العنوان URL

en: Path
ar: المسار

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Roles
ar: الأدوار

en: Mode
ar: النمط

en: External
ar: خارجي

en: Filters
ar: المرشحات

en: Default language
ar: اللغة الافتراضية

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: UUID
ar: المعرف UUID
