Site integrator (1.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: Add
ast: Amestar

en: Path
ast: Camín

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Mode
ast: Mou

en: Filters
ast: Filtros
