Site integrator (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Remove
az: Çıxart

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: Path
az: Yol

en: Unknown
az: Naməlum

en: Roles
az: Rollar

en: Mode
az: Rejim

en: External
az: Xarici

en: Filters
az: Filtrlər

en: Default language
az: Defolt dil

en: Machine name
az: Maşın adı
