Site integrator (1.0.0-beta1) - en to da translation catalogue (22 entries)

en: Remove
da: Fjern

en: Edit
da: Redigér

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: Path
da: Sti

en: Unknown
da: Ukendt

en: Roles
da: Roller

en: Mode
da: Tilstand

en: Merge
da: Sammenlæg

en: External
da: Eksterne

en: Filters
da: Filtre

en: Default language
da: Standardsprog

en: Default height
da: Standardhøjde

en: Default width
da: Standardbredde

en: Replace
da: Erstat

en: Base URL
da: Basis-URL

en: Drupal path
da: Drupal-sti

en: Local
da: Lokal

en: Machine name
da: Internt navn

en: Filter type
da: Filtertype

en: Redirections
da: Omdirigeringer
