Site integrator (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Mode
el: Τρόπος

en: External
el: Εξωτερικό

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Replace
el: Αντικατάσταση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής
