Site integrator (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: Path
eo: Vojo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Roles
eo: Roloj

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Filters
eo: Filtroj

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
