Site integrator (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (21 entries)

en: Remove
es: Eliminar

en: Edit
es: Editar

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: Path
es: Ruta

en: Unknown
es: Desconocido

en: Mode
es: Modo

en: Merge
es: Fusionar

en: External
es: Externo

en: Filters
es: Filtros

en: Default language
es: Idioma predeterminado

en: Default height
es: Alto predefinido

en: Default width
es: Ancho predefinido

en: Replace
es: Reemplazar

en: Base URL
es: URL Base

en: Drupal path
es: Ruta en Drupal

en: Services
es: Servicios

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Filter type
es: Tipo de filtro

en: Redirections
es: Redirecciones
