Site integrator (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Remove
et: Eemalda

en: Edit
et: Muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Path
et: Tee

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Roles
et: Rollid

en: Mode
et: Viis

en: External
et: Väline

en: Filters
et: Filtrid

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Replace
et: Asenda

en: Local
et: Kohalik

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus
