Site integrator (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Remove
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: Path
fi: Polku

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Mode
fi: Tila

en: External
fi: Ulkoinen

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Default language
fi: Oletuskieli

en: Replace
fi: Korvaa

en: Drupal path
fi: Drupal-polku

en: Services
fi: Palvelut

en: Local
fi: Paikallinen

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
