Site integrator (1.0.0-beta1) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Remove
fr: Retirer

en: Edit
fr: Modifier

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: Add
fr: Ajouter

en: Path
fr: Chemin

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Roles
fr: Rôles

en: Merge
fr: Fusionner

en: External
fr: Externe

en: Filters
fr: Filtres

en: Default language
fr: Langue par défaut

en: Default height
fr: Hauteur par défaut

en: Default width
fr: Largeur par défaut

en: Replace
fr: Remplacer

en: Base URL
fr: URL de base

en: Drupal path
fr: Chemin drupal

en: Local
fr: Locale

en: Machine name
fr: Nom système

en: Filter type
fr: Type de filtre

en: UUID
fr: Identifiant universel unique (UUID)
