Site integrator (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Path
gu: પાથ

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા
