Site integrator (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: Remove
he: הסרה

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Roles
he: תפקידים

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Merge
he: מיזוג

en: External
he: חיצוני

en: Filters
he: מסננים

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Replace
he: החלפה

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית

en: Local
he: מקומי

en: Machine name
he: שם מכונה
