Site integrator (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Mode
hu: Mód

en: Merge
hu: Egyesít

en: External
hu: Külső

en: Filters
hu: Szűrők

en: Default language
hu: Alapértelmezés szerinti nyelv

en: Default height
hu: Alapértelmezés szerinti magasság

en: Default width
hu: Alapértelmezett szélesség

en: Replace
hu: Helyettesít

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: Drupal path
hu: Drupal útvonal

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: Local
hu: Helyi

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Filter type
hu: Szűrő típusa

en: Redirections
hu: Átirányítások
