Site integrator (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Remove
id: Hapus

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: Path
id: Jalur

en: Unknown
id: Tak dikenal

en: Roles
id: Peran

en: External
id: Eksternal

en: Filters
id: Filter

en: Default language
id: Bahasa bawaan

en: Replace
id: Tiban

en: Base URL
id: URL dasar

en: Services
id: Layanan

en: Machine name
id: Nama mesin
