Site integrator (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (19 entries)

en: Remove
it: Elimina

en: Edit
it: Modifica

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Add
it: Aggiungi

en: Path
it: Percorso

en: Unknown
it: Sconosciuto

en: Roles
it: Ruoli

en: Mode
it: Modalità

en: Merge
it: Fusione

en: External
it: Esterna

en: Filters
it: Filtri

en: Default language
it: Lingua predefinita

en: Default height
it: Altezza predefinita

en: Default width
it: Larghezza predefinita

en: Replace
it: Sostituzione

en: Base URL
it: URL base

en: Drupal path
it: Path di Drupal

en: Machine name
it: Nome ad uso interno
