Site integrator (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Remove
jv: Buwang

en: Edit
jv: Sunting

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Roles
jv: Parāgā

en: Default language
jv: Basa gawan asliné

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
