Site integrator (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Add
ka: დამატება

en: Path
ka: გზა

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Roles
ka: როლები

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: External
ka: გარე

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Default language
ka: საწყისი ენა
