Site integrator (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: Path
pl: Ścieżka

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Roles
pl: Role

en: Mode
pl: Tryb

en: Merge
pl: Połącz

en: External
pl: Zewnętrzne

en: Filters
pl: Filtry

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Default height
pl: Domyślna wysokość

en: Default width
pl: Domyślna szerokość

en: Replace
pl: Zamień

en: Base URL
pl: Bazowy URL

en: Drupal path
pl: Ścieżka systemu

en: Services
pl: Serwisy

en: Local
pl: Lokalnie

en: Remove filter
pl: Usuń filtr

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Filter type
pl: Typ filtra

en: Redirections
pl: Przekierowania
