Site integrator (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Remove
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Add
fa: افزودن

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Mode
fa: سبک

en: External
fa: خارجی

en: Filters
fa: صافیها

en: Default language
fa: زبانپیشفرض

en: Machine name
fa: نام دستگاه
