Site integrator (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Remove
ro: Elimină

en: Edit
ro: Editați

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: Path
ro: Cale

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Roles
ro: Roluri

en: Mode
ro: Mod

en: External
ro: Extern

en: Filters
ro: Filtre

en: Default language
ro: Limbă implicită

en: Default height
ro: Înălțimea implicită

en: Default width
ro: Lăţimea implicită

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Services
ro: Servicii

en: Machine name
ro: Numele mașinii
