Site integrator (1.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Remove
sl: Odstrani

en: Edit
sl: Uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Path
sl: Pot

en: Unknown
sl: Neznan

en: Roles
sl: Vloge

en: Mode
sl: Način

en: Filters
sl: Filtri

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Machine name
sl: Strojno ime
