Site integrator (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Remove
tr: Kaldır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: Path
tr: Yol

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Roles
tr: Roller

en: Mode
tr: Kip

en: External
tr: Harici

en: Filters
tr: Süzgeçler

en: Default language
tr: Varsayılan dil

en: Default height
tr: Öntanımlı yükseklik

en: Default width
tr: Öntanımlı genişlik

en: Replace
tr: Değiştir

en: Base URL
tr: Temel URL

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Local
tr: Yerel

en: Machine name
tr: Makine adı
