Site integrator (1.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Edit
uk: Редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Roles
uk: Ролі

en: Mode
uk: Режим

en: Merge
uk: Об'єднати

en: External
uk: Зовнішнє

en: Filters
uk: Фільтри

en: Default language
uk: Базова мова

en: Default height
uk: Базова висота

en: Default width
uk: Базова ширина

en: Replace
uk: Замінити

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Drupal path
uk: Шлях Drupal

en: Services
uk: Служби

en: Local
uk: Локаль

en: Remove filter
uk: Вилучити фільтр

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Filter type
uk: Тип фільтру

en: Redirections
uk: Переадресації
