Site integrator (1.0.0-beta1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ

en: Roles
ur: رولز

en: Mode
ur: طریقۂ کار
