Site integrator (1.0.0-beta2) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Remove
cy: Symud

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: Add
cy: Ychwanegu

en: Path
cy: Llwybr

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Mode
cy: Modd

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Default language
cy: Rhagosod iaith

en: Replace
cy: Ailosod
