Site integrator (1.0.0-beta2) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།
