Site integrator (1.0.0-beta2) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Add
fil: Idagdag

en: Path
fil: Landas

en: Roles
fil: Mga papel

en: Filters
fil: Mga salaan
