Site integrator (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Remove
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: Path
hr: Putanja

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Roles
hr: Uloge

en: Mode
hr: Režim

en: External
hr: Eksterni

en: Filters
hr: Prečistači

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
