Site integrator (1.0.0-beta2) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Add
ku: زیاد بکە

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Mode
ku: جۆر

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی
