Site integrator (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Remove
lv: Izņemt

en: Edit
lv: Labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: Path
lv: Ceļš

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Roles
lv: Lomas

en: Mode
lv: Režīms

en: External
lv: Ārējais

en: Filters
lv: Filtri

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Default height
lv: Noklusējuma augstums

en: Default width
lv: Noklusējuma platums

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: Machine name
lv: Mašīnvārds
