Site integrator (1.0.0-beta2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Remove
mr: काढा

en: Edit
mr: संपादन

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Path
mr: रस्ता

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Merge
mr: एकत्र(Merge)
