Site integrator (1.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Add
nl: Toevoegen

en: Path
nl: Pad

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Roles
nl: Rollen

en: Mode
nl: Modus

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: External
nl: Extern

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Default height
nl: Standaardhoogte

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Replace
nl: Vervangen

en: Base URL
nl: Basis-URL

en: Drupal path
nl: Drupal-pad

en: Services
nl: Diensten

en: Local
nl: Lokaal

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Redirections
nl: Doorverwijzingen
