Site integrator (1.0.0-beta2) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Remove
oc: Levar

en: Edit
oc: Modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Path
oc: Camin

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Roles
oc: Ròtles

en: Mode
oc: Mòde

en: External
oc: Extèrne

en: Filters
oc: Filtres

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Default height
oc: Nautor per defaut

en: Default width
oc: Largor per defaut

en: Services
oc: Servicis

en: Local
oc: Locale

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
