Site integrator (1.0.0-beta2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Remove
os: Схаф

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау

en: Path
os: Фæндаг
