Site integrator (1.0.0-beta2) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Remove
ps: لركول

en: Edit
ps: سمون

en: Add
ps: زیاتول

en: URL
ps: پته (URL)

en: Path
ps: يونلور

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Filters
ps: چاڼونه
