Site integrator (1.0.0-beta2) - en to pt translation catalogue (23 entries)

en: Remove
pt: Remover

en: Edit
pt: Editar

en: Label
pt: Rótulo

en: Save
pt: Salvar

en: Add
pt: Adicionar

en: Path
pt: Caminho

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Roles
pt: Papéis

en: Mode
pt: Modo

en: Merge
pt: Juntar

en: External
pt: Externo

en: Filters
pt: Filtros

en: Default language
pt: Idioma padrão

en: Default height
pt: Altura padrão

en: Default width
pt: Largura padrão

en: Replace
pt: Substituir

en: Base URL
pt: URL base

en: Drupal path
pt: Caminho do Drupal

en: Services
pt: Serviços

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Redirections
pt: Redirecionamentos

en: Add before
pt: Adicionar antes

en: Add after
pt: Adicionar depois
